اسناد فساد آقازاده ها در شماره جدید مجله دیلمان

شماره جدید مجله دیلمان با تیتر روی جلد «اسناد فسادآقازاده ها» منتشر شد. این شماره به موضوع تاریخ اختلاس و دزدی در ایران (از دوره قاجار تا امروز) پرداخته است. در این شماره گفتارها و گفت و گوهایی داریم ایم با حسین راغفر، شاپور رواسانی، مقصود فراستخواه، صالح نیکبخت، داریوش رحمانیان، مجید حسینی، ناصر فکوهی، زیبا جلالی و … همچنین ترجمه های دسته اولی می خوانید از دیوید وایت، آنته لاوسون، جورج ویگرتز، جی. پی. مازولسکی و …

در «آقازاده ها در سرزمین عجایب» گزارش هایی از مطبوعات خارجی درباره وضعیت فرزندان مسئولین در خارج از کشور می خوانیم. علاوه بر این تک نگاری هایی داریم از بزرگترین اختلاسگران تاریخ ایران از جمله فاضل خداداد، محمودرضا خاوری، شهرام جزایری، سعیدمرتضوی، مرجان شیخ الاسلامی،بابک زنجانی،حسین فریدون، اکبرطبری  و … علاوه بر این گزارشی تحقیقی از ماجرای کوه­ خواری در لنگرود، پرونده اختلاس تیمورتاش و …

در بخش جامعه با موضوع «تاملاتی در باب کرونا» تحلیل هایی متفاوت از پژوهشگران ایرانی درباره بیماری عالم گیر کرونا می خوانیم. مقاله ای با عنوان «از شرق تا غرب کرونا» از ناصر فکوهی، «کرونا، مناسبات جنسی و جنسیتی» از منصوره موسوی، « کرونا و رهایی از مصرف گرایی» نوشته شهلا باقري و « کرونا و الاهیات» به قلم حسين حسني. در بخش زنان این شماره گفت و گوی ویژه دیلمان با زیبا جلالی مدیر انتشارات شیرازه با عنوان «اعتماد به نفسِ تولید فکر را از دست داده ایم» را از دست ندهید.  

جلد دوم مجله دیلمان با تیتر «بلوچستان، چرا فقر و نابرابری؟» پرونده ای مفصل را به بررسی علل فقر، نابرابری و محرومیت بلوچستان اختصاص داده است.

مخاطبان و علاقمندان می توانند مجله دیلمان را از دوازدهم مرداد (امروز) از کیوسک های مطبوعاتی سراسر کشور و یا از طریق پستی با تماس تلفنی با شماره ۰۹۱۷۲۰۵۹۹۶۲ تهیه نمایند.

دوستان و یاران همیشگی در اطلاع رسانی به اهالی فرهنگ، اندیشه و کتاب یاریمان کنید.

  • شماره یازدهم مجله دیلمان با قیمت ۴۵ هزار تومان اکنون روی پیشخوان مطبوعات در کل کشور و کلیه کتابفروشی های معتبر در دسترس است.
  • برای خرید اینترنتی و ارسال پستی به آدرس منزل می توانید به این لینک بروید تا مجله به آدرستان پست شود: لینک خرید مستقیم مجله دیلمان/ شماره یازدهم/ ویژه اسناد فساد آقازاده ها
  • برای دریافت مجله با تماس تلفنی می توانید با شماره ۰۹۱۷۲۰۵۹۹۶۲ تماس حاصل نمایید تا مجله در کمترین زمان به آدرستان پست شود.
  • وبسایت فروشگاهی مجله دیلمان: www.shop.deylamanmag.com
  • صفحه اینستاگرام مجله فرهنگی و اجتماعی دیلمان: @deylaman_magazine