شماره پنجم مجله دیلمان: از مشروطه گیلانی تا جنبش جنگل

شماره پنجم مجله دیلمان با پرونده ویژه درباره تاریخ گیلان در عصر مشروطه و جنگل منتشر شد. این شماره به تاریخ گيلان در دوره جدید (عصر مشروطه و دوره جنگل) مي پردازد. در این ویژه مفصل با تمرکز بر موضوع تاریخ مشروطه گیلان و جنبش جنگل، گفت و گو ها و گفتارهایی از چهره هایی همچون ژانت آفاری، کریستین برومبرژه، شاپور رواسانی، لطف الله آجدانی، داوود هرمیداس باوند، پیروز مجتهدزاده، قربان فاخته، تورج اتابکی، هومن یوسفدهی،هوشنگ عباسی، عباس پناهی، ناصر عظیمی دوبخشری، افشین پرتو، عباس نعیمی جورشری، مسعود ربیعی، شادی پیروزی، محمود نیکویه و دیگران منتشر کرده است.

ا

این ویژه نامه بیش از ۴۲۰ صفحه مطلب و  گفت و گو را شامل می شود که در آن سعی شده است سیمایی کلی از تحولات تاریخی گیلان در دوره جدید ارائه کند. از ویژگی های جالب این شماره مجله دیلمان انتشار عکس هایی جدید از مشروطه گیلان و نهضت جنگل است. به عنوان نمونه عکسی تاریخی از میرزا حسین خان کسمایی (از یاران میرزا کوچک و سردبیر روزنامه جنگل) که به همراه همسر و فرزندش در پاریس انداخته شده است از جمله دیدنی های این ویژه نامه است.

 

  • شماره دهم مجله دیلمان با قیمت ۳۵ هزار تومان در ۴۸۸ صفحه اکنون روی پیشخوان مطبوعات در کل کشور و کلیه کتابفروشی های معتبر در دسترس است.

برای خرید اینترنتی و ارسال پستی به آدرس منزل می توانید به این لینک بروید تا مجله به آدرستان پست شود:

لینک خرید مستقیم مجله دیلمان/ شماره دهم/ ویژه تاریخ جاسوسی در ایران

برای دریافت مجله با تماس تلفنی می توانید با شماره ۰۹۱۷۲۰۵۹۹۶۲ تماس حاصل نمایید تا مجله در کمترین زمان به آدرستان پست شود.